Πρωτοποριακής τεχνολογίας ακρυλικό τελικό χρώμα & αστάρι νερού, κατάλληλο για εσωτερικές δομικές κάθετες επιφάνειες (γυψοσανίδα, παρετίνα, σοβά, κτλ). Επιπλέον, λόγω της σύνθεσής του μπορεί να εφαρμοστεί η δεύτερη στρώση μετά από μία ώρα από την πρώτη χωρίς να επηρεαστεί η κάλυψη και η αντοχή του προϊόντος. Είναι άοσμο, δουλεύεται εύκολα και προσφέρει ένα ομοιόμορφο matt φινίρισμα. Χρωματίζεται μέσω του συστήματος ColorExpress της Caparol.