Το πράσινο σφουγγάρι διαθέτει πολύ σκληρό αφρώδες υλικό με καινοτόμο επιφάνεια X-Cut που εγγυάται σταθερή και ομοιόμορφα υψηλή απόδοση απομάκρυνσης υλικού. Η δομή X-Cut μειώνει την ανάπτυξη θερμότητας. Το αφρώδες υλικό είναι ανθεκτικό στη θερμότητα και στο σκίσιμο και έχει μεγάλη διάρκεια ζωής. Ιδανικό για την απομάκρυνση λεκέδων από σταγόνες νερού, πυκνών γραμμώσεων, εγκλωβισμένης σκόνης, κηλίδων πίσσας, γρατσουνιών και περιττωμάτων πουλιών σε συνδυασμό με το P05/05-LDX.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Διάμετρος 60 mm
Ύψος 25 mm
Σκληρότητα αφρού πολύ σκληρό
Δομή αφρού χοντρό X-Cut
Υποδοχή velcro
Χρωματική σήμανση πράσινο
Μονάδα συσκευασίας 2 τμχ
Κατάλληλο για
PXE 80 10.8-EC
PXE 80 10.8-EC/2.5 P-Set
PXE 80 10.8-EC/2.5 Set
030.03232
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
mpn
492434
Σφουγγάρι στίλβωσης
check_circle
check_circle
Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies όπως ορίζεται στην πολιτική μας