Τετράκοπο τρυπάνι της εταιρείας F.F. Group κατάλληλο για χρήση σε δομικά υλικά. Η υποδοχή SDS Max ασφαλίζει πάνω σε SDS Max εργαλεία και επιτρέπει την εύκολη τοποθέτηση και αφαίρεση του. Τα τρυπάνια SDS Max διατίθενται συνήθως σε μεγέθη μεγαλύτερα σε σχέση με τα SDS Plus και προορίζονται για πιο απαιτητικές εργασίες.
Διάμετρος Τρυπανιού: 30mm
Μήκος Τρυπανιού: 570mm
030.02990
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
mpn
47654
Τετράκοπο Τρυπάνι με SDS Max Στέλεχος για Δομικά Υλικά 30x570mm
check_circle
check_circle
Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies όπως ορίζεται στην πολιτική μας