Ποτηροπρίονο της εταιρείας Benman για την ευκολότερη δημιουργία στρογγυλών οπών σε επιφάνειες εργασίας. Είναι από υλικό ενισχυμένου χάλυβα που εξασφαλίζει αντοχή και το καθιστά ανθεκτικό στις υψηλές θερμοκρασίες. Είναι κατάλληλο για διάτρηση σε ξύλο, μέταλλο, τούβλο και πλακάκι.
Διάμετρος: 76mm
Μήκος: 76mm
030.01639
Ειδικοί αριθμοί αναφοράς
mpn
74225
Ποτηροπρίονο HSS με Διάμετρο 76mm για Ξύλο, Μέταλλο, Τούβλο και Πλακάκι
check_circle
check_circle
Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπό μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies όπως ορίζεται στην πολιτική μας