Συμπυκνωμένο αλκαλικό καθαριστικό για γρανιτοπλακίδια, κεραμικά πλακίδια, φυσικούς λίθους, μεταλλικές επιφάνειες, σκυρόδεμα, πατητές τσιμεντοκονίες, διακοσμητικές επιστρώσεις PLANOCOLOR MICROCEMENT, PLANOCOLOR TERRAZZO, PLANOCOLOR GRANIT και PLANOCOLOR RESIN. Είναι κατάλληλο για την απομάκρυνση προστατευτικών κεριών αλλά και ‘λιπαρών’ ρύπων όπως “ροδιές” από λάστιχα και μαύρες γραμμές από σόλες παπουτσιών. Ιδιαίτερα αποτελεσματικό και σαν καθαριστικό σε συνεργεία αυτοκινήτων, ζάντες, ψησταριές. Για ειδικές εφαρμογές χρησιμοποιείται ακόμη και αδιάλυτο σε στεγνή επιφάνεια κατόπιν δοκιμής. Πάντα ξεπλένουμε καλά με νερό. Μην το εφαρμόζετε σε γυαλισμένες επικαλύψεις χωρίς δοκιμή.